foto1
foto1
foto1
foto1
foto1
„Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały świat”. J. Korczak

Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy

Caritas Archidiecezji Wrocławskiej w Dobroszycach

W piątek 09.10.2015r. na orliku w Dobroszycach został rozegrany mecz towarzyski między naszym Ośrodkiem a Ośrodkiem z Ostrowiny. Spotkanie było bardzo wyrównane i pełne emocji. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla przyjezdnych. 

Jestem bardzo zadowolony z moich zawodników. Stwarzaliśmy wiele sytuacji, jednak zabrakło szczęścia. Mamy nadzieje wygrać rewanż, który niebawem odbędzie się na wyjeździe- relacjonuje trener Przemysław Kwiecień.
Słowa trenera znalazły potwierdzenie, ponieważ rewanż należał do naszej drużyny! Mecz na boisku w Ostrowinie, który odbył się w czwartek (29.10) mógł się podobać. Nasza drużyna wygrała 2:1. Chłopcy pokazali charakter. Byli bardzo zdeterminowani, a ich postawa na boisku była fair-play.


Skład (I mecz): Paweł Steinbach, Patryk Buczek, Marcin Szymczak, Dariusz Markowski, Łukasz Tabor (dwie bramki), Jakub Smardzewski, Damian Kowalonek, Oskar Chinalski, Maksymilian Sikora.


Skład (II mecz); Daniel Kowalonek, Marcin Szymaczak, Oskar Chinalski, Maksymilian Sikora, Patryk Sobaczym (bramka), Tomasz Małek, Kamil Kędzierski.

Galeria zdjęć

 

1

                                                                                           1procent

                                                                                            sygnaturka its                                

wirtualnyspacer

output s59eAT

Szybki kontakt:

ul. Stawowa 23
56-410 Dobroszyce
tel/fax (71) 314 11 13

SKRZYDŁA baner

Copyright © 2022 Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Dobroszycach | Wrocław Rights Reserved.